حمله تند باشگاه تراکتور به معاون سابق استقلال، هیچ توهینی نکردیم

به گزارش خانه انگلیسی، واکنش ها به مصاحبه محمدرضا زنوزی مالک باشگاه تراکتور نسبت به کم کاری برخی از مدیران در پرونده های اقتصادی و حقوقی این باشگاه هنوز ادامه دارد. روز گذشته علی خطیر معاون سابق باشگاه استقلال که گفته می گردد یکی از مظنونان مدنظر زنوزی بوده است، به شدت علیه تراکتور و مالک این باشگاه موضعگیری کرد.

حمله تند باشگاه تراکتور به معاون سابق استقلال، هیچ توهینی نکردیم

امروز هم بیات مشاور زنوزی در مقام پاسخگویی به خطیر برآمد و به معاون سابق باشگاه استقلال حمله کرد.

بیات که با رادیو تهران مصاحبه می کرد، با بیان اینکه علی خطیر روز گذشته هرچه دلش خواست گفت، اظهار داشت: خطیر فرافکنی و به مردم آذربایجان و زنوزی توهین کرد. زنوزی وقتی ندارد برای این آدم ها بگذارد که پاسخشان را بدهد. اگر من هم صحبت می کنم به خاطر توهین خطیر به مکتب تراکتور و مردم آذربایجان است.

مشاور حقوقی باشگاه تراکتور ادامه داد: تیم های وزارت خانه های مختلف در اموراتشان مانده اند ولی زنوزی به تنهایی دو تیم را اداره می نماید. مردم آذربایجان این را توهین به خودشان می دانند. خطیر در زمان حضورش در استقلال با همه درگیر بود از جمله با کاپیتان های این تیم. او اخیراً علیه مهران مدیری، علیرضا حقیقی و برنامه دورهمی هم مصاحبه کرد. انگار این حربه ای شده است که خطیر دوست دارد در رسانه ها باشد. به نظرم باید مکان جدیدی در دادگاه ها برای او تشکیل گردد.

بیات اضافه کرد: خطیر هر لحظه خواست می تواند برود از تراکتور شکایت کند. ما هم استقبال می کنیم. معاونت حقوقی باشگاه تراکتور هم با ادله از او شکایت نموده است.

وی با بیان اینکه زنوزی در مصاحبه اش نامی از علی خطیر نیاورده بود، گفت: حرف را اگر وسط بیندازید صاحبش آنرا بر می دارد. زنوزی مصاحبه ای کرد و هرکسی بر اساس عقل و شعورش از آن برداشت می نماید. خطیر دیروز ابتدا عذرخواهی و سپس آغاز به توهین به زنوزی کرد. آقای محترم! کسی شرافت ندارد که به سردار کارآفرینی ایران توهین می نماید! همین الان ده ها هزار نفر به وسیله زنوزی کسب روزی حلال می نماید.

مشاور حقوقی تراکتور تاکید نمود: خطیر می گوید زنوزی یک شبه به فوتبال آمده است. آقای خطیر! غلط را شما می کنی که به خودت اجازه می دهی به عظیم تر از خودت توهین کنی! فرق زنوزی باش ما این است که تنها فردی است که از جیبش هزینه می نماید و احتیاجی به شهرت ندارد. زنوزی از قبل مشهور بود و این فوتبال است که به زنوزی احتیاج دارد. تمام مسئولیتش با من است. آقای خطیر شما غلط می کنی؛ بی شرافت و بی شرم شما هستی!

بیات گفت: در سالی که به نام جهش فراوری نامگذاری شده است، به جای اینکه این آقا کوشش کند این پول ها در ایران و چرخه فراوری بماند برنامه ریزی می نماید تا پول ها در بانک های سوئیس بنشیند. از ریاست قوه قضائیه و نیروهای امنیتی خواهش می کنم به این قضایا ورود نمایند. الان بحث منافع ملی است نه تراکتور. منافع ملی ایران در خطر است. این اتفاقات یک فساد سازمان یافته است که اگر ریشه اش خشک نگردد، می تواند کل ایران را در بربگیرد.

وی ادامه داد: ما با توهین مخالف هستیم. در مصاحبه زنوزی هم توهین نبود ولی خطیر از روز گذشته توهین را آغاز کرد. سه روز پیش با خطیر صحبت کردم و بحثمان فنی بود و محترمانه جلو رفت. کسی به شما توهین نکرد. به جای دفاع کردن چرا از این الفاظ استفاده می کنید؟

مشاور حقوقی تراکتور گفت: مصاحبه ای اجرا شده و متنش موجود است. هرکسی می تواند هر برداشتی داشته باشد. من و زنوزی مسئولیت نداریم داخل فکر افراد را آنالیز کنیم. در آن مصاحبه توهین نشده است.

بیات تاکید نمود: عقب نشینی راجع به مصاحبه زنوزی نکردیم و نخواهیم کرد. حرف هایی که زنوزی زده پابرجاست و هرکسی می تواند برداشتی داشته باشد. راجع به برداشت باید بگویم خطیر کاملاً در اشتباه است.

وی با بیان اینکه تراکتور بحثی در پرونده کوین کنستانت و این پرونده خوب یا بد به دادگاه عالی ورزش ارجاع داده است، یادآور شد: بحث ما الان استوکس و اروین است. تمام صحبت های زنوزی درباره اروین و استوکس بود. لودوویچ وکیل خارجی ما یک روز به ترکیه آمد و گفت با مستنداتی که شما دارید پرونده این دو بازیکن را جلو می برم. قرارداد خوبی امضا شد. روزی که رأی دو بازیکن آمد شوکه شدیم. لایحه این وکیل که برای فیفا نوشته بود را به چند وکیل داخلی و خارجی دادیم. 5 نفر متفق القول می گویند این لایحه ای که نوشته شده از نظر حقوقی در حد این است که یک نفر چهار ماه به دانشکده حقوق رفته و از این وکیل بعید است.

مشاور حقوقی باشگاه تراکتور گفت: بازیکنی به نام کوین فورچونه داشتیم. عجیب است؛ پرونده های ما به صورت راهنمایی شده علیه باشگاه انجام می گردد. لودوویچ تحت قرارداد با تراکتور بوده اما حالا می بینیم شکایتی شده و این پرونده فورچونه هم به او رسیده است. چرا باید دو نفری که با هم ارتباط ندارند تمام پرونده هایی که علیه ما است دستشان برسد. چه کسی اینها را معرفی می نماید؟ اگر فکر کنیم به یکسری نتایج می رسیم.

منبع: خبرگزاری مهر

به "حمله تند باشگاه تراکتور به معاون سابق استقلال، هیچ توهینی نکردیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "حمله تند باشگاه تراکتور به معاون سابق استقلال، هیچ توهینی نکردیم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید