خبرنگاران شهروندان بوشهری از حضور در تجمعات خودداری کنند

به گزارش خانه انگلیسی، بوشهر- خبرنگاران- معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی بوشهر گفت: مردم ازحضور در مراسم تدفین، ختم یا هر برنامه ای که باعث تجمع افراد می شود خودداری کنند.

خبرنگاران شهروندان بوشهری از حضور در تجمعات خودداری کنند

دکتر جعفر زارعی زاده در حاشیه بازدید از بیمارستان امام خمینی(ره) کنگان اضافه کرد: خیلی از افرادی که نتیجه تست کرونای آنها مثبت بوده، پس از بررسی تعیین شده این ویروس از تجمع های مختلف به آنها منتقل شده که نتیجه آن درگیر شدن کل خانواده با این ویروس بوده است و این موضوع کار را برای کنترل شیوع ویروس سخت می کند.

وی اضافه کرد: پیشنهاد ما برای کنترل و ریشه کن کردن ویروس کرونا، در خانه ماندن و پرهیز از حضور غیرضروری درشهر است.

زارعی زاده اظهار کرد: موضوع ایمنی و حفاظت از کارکنان مرکز درمانی بیمارستان امام خمینی (ره) کنگان در امر مقابله با کرونا به خوبی انجام می شود و استمرار این موضوع تا ریشه کن شدن کرونا باید ادامه داشته باشد.

وی اضافه کرد: در این شرایط به جز اینکه بحث سلامت خود فرد مطرح است، سلامت و مسئولیت اجتماعی نیز از اهمیت بالایی برخوردار است.

رئیس بیمارستان امام خمینی (ره) کنگان گفت: کارکنان این مرکز درمانی از روز نخست شیوع کرونا در استان، با تمام وجود مشغول خدمت رسانی هستند.

دکتر حسن حیدری اضافه کرد: در این راستا بیشتر بخش های بیمارستان کنگان (بجز چند بخش) را به حالت تعطیل یا نیمه فعال در آورده ایم تا عمده تمرکز و امکاناتمان را برای مقابله با ویروس کرونا به کار گیریم.

منبع: ایرنا

به "خبرنگاران شهروندان بوشهری از حضور در تجمعات خودداری کنند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران شهروندان بوشهری از حضور در تجمعات خودداری کنند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید