رودیگر: فابرگاس گفت مسی پیراهن مرا می خواهد!

به گزارش خانه انگلیسی، مدافع آلمانی تیم فوتبال چلسی فاش کرد که به لطف کمک هم تیمی اسپانیایی سابقش توانسته پیراهن خود را با پیراهن فوق ستاره آرژانتینی بارسلونا معاوضه کند.

رودیگر: فابرگاس گفت مسی پیراهن مرا می خواهد!

به گزارش خانه انگلیسی، یکی از لحظات شیرین و دلچسب دوران بازیگری آنتونیو رودیگر، معاوضه پیراهنش با پیراهن لیونل مسی در مصاف دو سال پیش دو تیم در مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان اروپا بود.

مدافع آلمانی چلسی مدت ها در انتظار فرصتی بود تا پیراهنش را با پیراهن دارنده 6 توپ طلای جهان عوض کند هرچند طبق اعتراف خودش از پیروزیت در انجام این کار ناامید بود تا اینکه با وساطت هم تیمی سابقش سسک فابرگاس پیروز به انجام آن شد.

رودیگر که سال 2017 از رم به چلسی پیوست و به مدافعی ثابت در ترکیب اصلی این تیم تبدیل شد، درباره ماجرای اضافه کردن پیراهن مسی به کلکسیون پیراهن ستارگانی که مقابل شان بازی کرده به سایت باشگاه چلسی گفت: دو سال پیش که مقابل بارسلونا در لیگ قهرمانان بازی کردیم، توانستم پیراهن مسی را از او بگیرم. برای من بازی مقابل بازیکنی مانند او افتخار بزرگی بود و به همین دلیل بعد از بازی وقتی با هم دست دادیم از مسی خواستم پیراهنش را به من بدهد.

رودیگر ادامه داد: تقریباً مطمئن بودم که مسی پیراهن مرا نمی خواهد اما سسک فابرگاس که در آن لحظه نزدیک ما بود آمد و به من گفت پیراهنت را به او (مسی) بده. او هم پیراهن تو را می خواهد!.

رودیگر اگرچه جزو طرفداران مسی است اما می گوید که الگوی بازیگری او اسطوره دیگری است: ژرژ وه آ، کسی که سال 1995 به اولین بازیکن آفریقایی پس از اوزه بیو تبدیل شد که جایزه باپرستیژ توپ طلا را از آن خود کرد.

رودیگر ادامه داد: اولین پیراهن فوتبالم؟ آن یک پیراهن بود که خودم آن را برای خودم درست کرده بودم. والدین من آنقدر پول نداشتند که برای من یک پیراهن فوتبال بخرند و به همین دلیل خودم یکی از آنها را برای خودم ساختم. شماره اش هم 9 و پشت آن نام ژرژ وه آ را نوشتم. آن پیراهن فقط یک تی شرت سفید بود که پشت آن شماره و اسم وه آ را نوشتم.

مدافع آلمانی چلسی در ادامه اعتراف کرد که میزان تسلطش به زبان انگلیس اگرچه به نظر خودش مطلوب و از آن راضی است اما ارتباط برقرار کردن با برخی از هم تیمی های انگلیسی زبانش هنوز هم برای او سخت است.

مدافع سابق رم گفت: من بیشتر چیزها را متوجه می شوم اما انگلیسی بارکلی را نمی فهمم. فهمیدن حرف های بیلی گیلمور هم با آن لهجه اسکاتنلدی غلیظش برای من خیلی سخت است.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "رودیگر: فابرگاس گفت مسی پیراهن مرا می خواهد!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "رودیگر: فابرگاس گفت مسی پیراهن مرا می خواهد!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید