شرور اینستاگرامی دستگیر شد

به گزارش خانه انگلیسی، پلیس امنیت عمومی پایتخت از دستگیری شروری اطلاع داد که با بارگذاری صفحات شرارت و تبلیغات غیرمجاز کسب درآمد می کرد.

شرور اینستاگرامی دستگیر شد

به گزارش گروه اجتماعی خانه انگلیسی، سرهنگ علی محمدی با اعلام خبر دستگیری شرور فضای مجازی گفت: در پی اعلام مرکز اطلاعات فضای مجازی پلیس امنیت عمومی پایتخت مبنی بر اینکه فردی در پیج اینستاگرامی خود علاوه بر بار گذاری تصاویری از قدرت نمایی خود اقدام به انجام تبلیغات غیر مجاز می نماید، رسیدگی به موضوع در دستور کار تیمی از ماموران پایگاه دوم پلیس امنیت عمومی نهاده شد.

این مقام انتظامی اضافه نمود: با رصد اطلاعاتی مخفیگاه، مشخصات و هویت اصلی گرداننده این صفحات، در حوالی شمال غرب تهران شناسایی شد.

سرهنگ محمدی با اشاره به اینکه دستور دستگیری متهم از مرجع قضایی اخذ شد، گفت: روز گذشته -نهم تیر ماه- در یک عملیات پلیسی، مأموران این پایگاه پیروز شدند متهم را در مخفیگاهش دستگیر نموده و برای ادامه تحقیقات به پایگاه دوم پلیس امنیت عمومی تهران انتقال دهند.

وی با اشاره به اینکه متهم در بازپرسی های پلیسی به کسب درآمد نامشروع و دریافت مبالغ هنگفت به وسیله تبلیغات غیرقانونی در فضای مجازی و شبکه اجتماعی اینستاگرامی اقرار کرد، افزود:متهم پس از تشکیل پرونده مقدماتی تحویل مراجع قضایی شد.

رئیس پایگاه دوم پلیس امنیت عمومی پایتخت خاطر نشان کرد: پلیس با رصد مستمر فضای مجازی با مجرمان و افرادی که بخواهند چه در فضای مجازی و چه در فضای حقیقی نظم و امنیت عمومی را مختل نمایند برابر قانون به شدت برخورد می نماید.

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "شرور اینستاگرامی دستگیر شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شرور اینستاگرامی دستگیر شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید