عفونت شناس مشهور فرانسوی: کرونا آخرین نفس هایش را می کشد

به گزارش خانه انگلیسی، تسنیم نوشت: عفونت شناس مشهور فرانسوی در جدیدترین نظرات خود بیان نموده است که همه گیری ویروس کرونا به زودی از بین می رود.

عفونت شناس مشهور فرانسوی: کرونا آخرین نفس هایش را می کشد

پروفسور دیدیه رائول، عفونت شناس فرانسوی که پیشتر با استفاده از داروی مالاریا برای درمان و کاهش چشمگیر عوارض ناشی از بیماری کووید 19 خبرساز شده بود، در ادعای جدید خود بیان نمود که فراگیری ویروس کرونا در حال از بین رفتن است.

پایگاه خبری یورونیوز نوشت، دیدیه رائول در تازه ترین اطلاع رسانی روزمره خود که در شبکه اجتماعی توییتر منتشر می گردد درباره شرایط بیماری همه گیر کرونا در شهر مارسی گفته که این بیماری در حال از بین رفتن کامل است.

این پزشک فرانسوی تصریح می نماید که برغم انجام آزمایش های تشخیص به روی بیش از 1200 نفر از ساکنان شهر مارسی تنها یک مورد ابتلا به بیماری شناسایی شده است.

او در صفحه شخصی خود نوشت بیماری همه گیر آخرین نفس های خود را می کشد

این عفونت شناس فرانسوی با اعلام اینکه یافته ها حکایت از بهبود اوضاع و متوقف شدن پیشروی بیماری دارد، توضیح داد: کند شدن فرایند اپیدمی در مارسی ناشی از انجام نظام مند تست های تشخیص و درمان به موقع بیماران است؛ زیرا ما می دانیم که درمان مدت حمل ویروس را کاهش می دهد.

پروفسور رائول همچنین با اطمینان از ادامه همین فرایند در دیگر شهر های فرانسه خبر می دهد؛ به گفته او این دوره بحرانی در حال برطرف است و منحنی برای همه نقاط کشور فرایند نزولی را نشان می دهد.

این پزشک فرانسوی موج دوم بیماری که بسیاری از متخصصان و پژوهشگران نسبت به آن هشدار داده اند را منکر شده و تاکید می نماید که در هیچ جایی شاهد موج دوم نخواهیم بود.

مدیر انستیتو مدیترانه ای بیماری های عفونی شهر مارسی یادآور شده است: ممکن است موارد پراکنده ای اینجا یا آنجا در صورت مسری بودن فوق العاده یک فرد مشاهده گردد، اما این نمی تواند به معنی پویایی همه گیری تلقی گردد؛ اپیدمی در حال سرانجام یافتن است.

منبع: فرارو

به "عفونت شناس مشهور فرانسوی: کرونا آخرین نفس هایش را می کشد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "عفونت شناس مشهور فرانسوی: کرونا آخرین نفس هایش را می کشد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید