عیسی آل کثیر در موقعیت بی وزنی!

به گزارش خانه انگلیسی، پرسپولیس آنقدر موقعیت از دست داده که کمتر کسی برای موقعیت دقیقه 90+1 نیم خیز شود. کمال توپ را نگه می دارد و به آل کثیر پاس عمقی نمی دهد، عالیشاه از سمت راست در حال فرار است و خیلی زود به صفحه نمایشگر تلویزیون می رسد، صاحب توپ که می شود، انتظار خیلی ها این است که ضربه مستقیم به دروازه بزند و احتمالا یک کرنر بگیرد اما...

عیسی آل کثیر در موقعیت بی وزنی!

یک بغل پای ساده از عیسی کافی بود تا خیال قرمز ها از آخرین لحظات بازی راحت شود. از این که حملات جسته گریخته نساجی غافلگیرشان نخواهد کرد و البته از این که طلسم ناکامی مهاجمان شکسته شده. همه منتظرند تا خوشحالی پس از گل مهاجم جنوبی پرسپولیس را ببینند، ولی دیگر خبری از یاد کردن برادرزاده پنج شش ساله نیست و آل کثیر ترجیح می دهد که خوشحالی اش را با عالیشاه که فداکاری کرد و ترجیح داد آل کثیر با موقعیت تک به گل روبرو شود، تقسیم کند.

مهاجم محروم پرسپولیس به عالیشاه که می رسد دستش را محکم به دست او می زند و بعد با فشار هرچه بیشتر، کاپیتان دوم قرمز ها را در آغوش می گیرد و چشم هایش را می بندد تا خاطره علیرضا بیرانوند از سیو پنالتی رونالدو و خواب چند لحظه ای در حالی که توپ را در آغوش گرفته، به یاد بیاید. از لحظه ای که بیرانوند می گفت یادش رفته بود که در این دنیاست و در موقعیت بی وزنی به سر می برد. احتمالا آل کثیر هم چنین وضعیتی داشت.

بعد قرمزپوشان دیگر هم به جمع دو نفره اضافه می شود و به عیسی آل کثیر تبریک می گویند. تبریک این که بالاخره روز های سخت را پشت سر گذاشت و در اولین بازی برای پرسپولیس در ورزشگاه آزادی پایش به گلزنی باز شد و حالا با روحیه بالا و فشار کمتر مسافر هند خواهد شد تا گل ششم را در بازی های آسیایی بزند.

پس از این که خوشحالی های جمعی به انتها می رسد و هم تیمی ها به زمین خودی برمی گردند، آل کثیر تنها که می شود پیراهن پرسپولیس را بالا می زند تا بخش آخر خوشحالی اش را به این شکل ادامه دهد. لحظاتی بعد بوسه ای هم به پیراهن سرخ می زند تا علاقه اش را به هواداران پرسپولیس نشان دهد؛ هوادارانی که در شش ماه اخیر به پای او نشستند و حالا زمان جبران برای مهاجم جنوبی فرا رسیده.

ورزش سه

منبع: فرارو

به "عیسی آل کثیر در موقعیت بی وزنی!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "عیسی آل کثیر در موقعیت بی وزنی!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید