فتح الله زاده هم در آستانه استعفا!

به گزارش خانه انگلیسی، بر اساس بعضی خبر ها علی فتح الله زاده، سرپرست مدیرعاملی استقلال، در آستانه استعفا از سمتش قرار گرفته است.

فتح الله زاده هم در آستانه استعفا!

بهگزارش گروه ورزش خانه انگلیسی، پس از استعفای محمدحسن انصاریفرد، از سمت مدیرعاملی پرسپولیس، حالا علی فتح الله زاده هم به فکر استعفا از سمتش در استقلال افتاده است.

ظاهرا بحران اقتصادی آبی پوشان و بدهی های این باشگاه علت اصلی این تصمیم فتح الله زاده هستند.

بازیکنان استقلال هنوز مبالغی از این فصل و فصل گذشته و حتی دو فصل پیش هم از این باشگاه طلبکارند. از طرفی خارجی های استقلال هم پرداخت منظمی ندارند و به فکر جدایی از این تیم افتاده اند.

پرونده گادوین منشا (42 هزاردلار)، سرور جباروف (90 هزار دلار)، بویان، وینفرد شفر (550 هزار دلار)، استراماچونی و دستیارانش، پادووانی و باشگاه پاختاکور (به خاطر رضایت نامه ایسما) تنها بخشی از بدهی های اقتصادی سنگین این باشگاه هستند.

این در حالیست که به گفته شخص علی فتح الله زاده، منابع درامدی باشگاه تا چند سال آینده هم پیش خور شده اند و پولی در بساط باشگاه نیست.

به همین دلیل سرپرست مدیرعاملی باشگاه استقلال به فکر استعفا افتاده است. باشگاه البته راه حلی برای برون رفت از این بحران ندارد و فتح الله زاده چاره را در ترک باشگاه می بیند.

فتح الله زاده خیال می کرد وزارت ورزش و جوانان به یاری او خواهد آمد، اما حجم بدهی ها آنقدر زیاد است که خود فتح الله زاده از آن شوکه شده است. البته او بنای مقاومت کردن داشت، اما حلقه محاصره طلبکار ها تنگ تر از آن چیزی است که سرپرست مدیرعاملی استقلال فکرش را می کرد. باید دید در روز های آینده چه اتفاق هایی خواهد افتاد.

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "فتح الله زاده هم در آستانه استعفا!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فتح الله زاده هم در آستانه استعفا!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید