مربی پیکان: 2 ماه است زمین مان را ندیدیم و از این شهر به آن شهر می رویم، چون ما تماشاگر نداریم قانون هم نداریم؟!

به گزارش خانه انگلیسی، غلامحسین حسنوی، مربی تیم فوتبال پیکان با انتقاد از برنامه ریزی سازمان لیگ گفت: ما شش بازی است زمین خودمان را ندیدیم و دائماً در حال سفر هستیم.

مربی پیکان: 2 ماه است زمین مان را ندیدیم و از این شهر به آن شهر می رویم، چون ما تماشاگر نداریم قانون هم نداریم؟!

به گزارش خانه انگلیسی از جم، غلامرضا حسنوی، مربی تیم فوتبال پیکان پس از شکست 3 بر یک تیمش مقابل پارس جنوبی جم گفت: ان شاءالله این برد مبارک تمام مردم جم باشد. به هرحال با توجه به شرایطی که ما در پیکان داریم، حاصل برنامه ریزی غلط، ضعیف و یا هر چیزی دیگری، یک تیم باید شش میزبانی داشته باشد و یک تیم هم مثل ما الان شش بازی است زمین خودمان را ندیدیم.

وی اضافه کرد: پشت سر هم در حال مسافرت هستیم. این حاصل برنامه ریزی ماست. ما همان پیکانی هستیم که مقابل استقلال و سپاهان دیدید چطور بازی کردیم. البته نمی خواهم باخت امروزمان را توجیه کنیم، اما به هرحال خواستم همه بدانند این چه برنامه ریزی است. حالا چون ما تماشاگر نداریم قانون هم نداریم؟! ما یک بازی می توانستیم در خانه داشته باشیم که آن را هم از ما گرفتند و به آزادی بردند (بازی با استقلال). پشت سر هم در حال سفر به آبادان، اصفهان و مشهد و جم سفر کردیم. ما در دو ماه اخیر هیچ بازی داخل خانه ای انجام ندادیم. شما فوتبال ما را با فوتبال دو هفته پیش مقایسه کنید و ببینید بچه های ما حق دارند که نتوانند بازی نمایند. من فقط خواستم اشاره ای به این موضوعات داشته باشم. به هرحال با بضاعتی که داشتیم ان شاءالله در نیم فصل دوم با تقویت تیم مان در چند پست پیکان بهتری خواهیم دید.

مربی تیم پیکان درباره اینکه این تیم در خلق موقعیت در این بازی ناتوان بود، گفت: هر دو تیم امروز در یک زمین بازی می کردیم! با توجه به اینکه فشردگی در محوطه جریمه تیم پارس جنوبی زیاد بود، اجازه خلق موقعیت به ما نداد. بچه ها هماهنگی و تمرکزشان از بین رفته است. ما از زمانی که از سفر مشهد بازگشتیم 72 ساعت سپری نشده که به اینجا آمده ایم. تیم پارس حداقل یک روز بیشتر از ما استراحت نموده است. این ها تأثیرگذار است. این هم با ساختار و امکانات ضعیفی که ما داریم. به همین خاطر هم این اشتباهات را امروز داشتیم.

حسنوی در خصوص سه بازیکن جدید تیم پیکان نیز شرح داد: قطعاً این بازیکنان شرایط خوبی داشتند که به تیم ما اضافه شدند. دو نفر آنها توانستند زود خودشان را با ما هماهنگ نمایند، اما ابراهیم صالحی نتوانست.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "مربی پیکان: 2 ماه است زمین مان را ندیدیم و از این شهر به آن شهر می رویم، چون ما تماشاگر نداریم قانون هم نداریم؟!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مربی پیکان: 2 ماه است زمین مان را ندیدیم و از این شهر به آن شهر می رویم، چون ما تماشاگر نداریم قانون هم نداریم؟!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید