کلوپ: اگر تیم نتیجه نمی گیرد من مقصرم، قدر موقعیت های مان را ندانستیم

به گزارش خانه انگلیسی، سرمربی تیم فوتبال لیورپول درباره اولین باخت خانگی تیمش در لیگ برتر انگلیس طی چهار سال اخیر شرح داد.

کلوپ: اگر تیم نتیجه نمی گیرد من مقصرم، قدر موقعیت های مان را ندانستیم

به گزارش خانه انگلیسی، تیم فوتبال لیورپول شب گذشته (پنجشنبه) در یک بازی خانگی معوقه از هفته هجدهم لیگ برتر انگلیس با نتیجه یک بر صفر مقابل میهمانش برنلی تن به شکست داد. یک پنالتی که داور به خاطر خطای آلیسون بکر دروازه بان برزیلی لیورپولی ها در فاصله هفت دقیقه به انتها بازی به برنلی تقدیم کرد، زمینه ساز پیروزی این تیم شد و آن را به اولین تیم از سال 2017 تبدیل کرد که قرمزپوشان مرسی ساید را در لیگ برتر در استادیوم آنفیلد شکست می دهد.

یورگن کلوپ که تیمش با قبول شکست در این بازی حالا شش امتیاز با منچستریونایتد صدرنشین فاصله و در رده چهارم جدول واقع شده است، به خانه انگلیسی گفت: ما کلی تملک توپ داشتیم و موقعیت های فراوانی به دست آوردیم، اما نتوانستیم از موقعیت ها استفاده کنیم. وقتی هم که از موقعیت ها استفاده نکنید، بازی باز می ماند. این اتفاق در بازی ما هم رخ داد و حریف با یک پنالتی توانست گل فزونی اش را بزند. آلیسون به من گفت که به بازیکن حریف ضربه ای نزده است، اما من هنوز صحنه آهسته را ندیده ام.

این نتیجه همچنین فرایند بازی های بدون برد لیورپول در لیگ برتر را به پنج مورد افزایش داد که در چهار مورد آنها این تیم حتی نتوانسته است، گل بزند. کلوپ اما از دریافت انگشت اتهام به سمت بازیکنانش خودداری کرد و خودش را مقصر دانست.

سرمربی آلمانی لیورپول اضافه نمود: ما دنبال مقصر نیستیم. باید با هم مسائل را حل کنیم. در فوتبال شما فرصت های زیادی برای جبران ندارید. ما هم کلی کوشش کردیم و در بعضی مواقع اتفاقات بازی به نفع ما و بعضی دیگر به ضرر ما رقم خورد. اگر تیم نتوانست به دیوار دفاعی حریف نفوذ کند، من مقصرم و وقتی که تیم نتیجه می گیرد، بازیکنان هستند که این کار را انجام می دهند. این وظیفه من است که برنامه بازی تیم را شفاف تر کنم. با این حال نکته خوب این است که ما می توانیم این شرایط را تغییر دهیم.

جدیدترین خبرها و تحلیل های ایران و دنیا را در صفحه اینستاگرامی خانه انگلیسی بخوانید. (کلیک کنید)

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "کلوپ: اگر تیم نتیجه نمی گیرد من مقصرم، قدر موقعیت های مان را ندانستیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کلوپ: اگر تیم نتیجه نمی گیرد من مقصرم، قدر موقعیت های مان را ندانستیم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید