گران ترین کیف دستی های دنیا

به گزارش خانه انگلیسی، خبرنگاران: کیف دستی یکی از محبوب ترین اکسسوری های زنانه است. مهم نیست که شما چند عدد کیف دستی دارید، باز هم زمانی که کیفی زیبا می بینید، دوست دارید آن را به کلکسیون خود بیفزاید. مطمئنا در کلکسیون شما کیف های گران قیمت هم وجود دارد، اما آیا حاضرید برای یک کیف میلیون ها تومن خرج کنید؟ در ادامه بعضی از گران قیمت ترین کیف های دستی زنانه را برای شما آورده ایم که به دلیل طراحی خاص، طلا و الماس هایی که روی آن ها به کار رفته، تبدیل به لوکس ترین کیف های دنیا شده اند.

گران ترین کیف دستی های دنیا

مارک جیکوبز

قیمت: 38000 دلار (حدود 532 میلیون تومان)

برند مارک جیکوبز Marc Jacobs یک برند معروف آمریکایی است. این شخص به عنوان یکی از ده شخصیت تاثیرگذار در دنیا و همچنین به عنوان یکی از قدرتمندترین افراد دنیا شناخته شده است. برند مارک جیکوبز یک کیف دستی زنانه طراحی نموده که جزو گران ترین کیف هی دنیا محسوب می گردد. این کیف دستی با قیمت 38000 دلار، با ظرافت خاصی طراحی شده است.

قسمت بیرونی آن از پوست کروکودیل و قسمت درونی آن از چرم مصنوعی می باشد. داخل این کیف جیب های زیادی دارد که تقسیم بندی وسایل را راحت نموده است. رنگ این کیف نیز بنفش می باشد که جزو یکی از محبوب ترین کیف های دستی زنانه در میان طرفداران برند مارک جیکوبز شناخته می گردد.

کیف هیلد پالادینو

قیمت: 38470 دلار (حدود 538 میلیون و 580 هزار تومان)

برند هیلد پالادینو Hilde Palladino یک برند نروژی است که به خاطر کیف های دستی اش در دنیا شناخته شده است. با توجه به ارزان بودن نیروی کار در ایتالیا کارخانه این برند لوکس در آنجا واقع شده است، اما کالای آن در سراسر دنیا به فروش می رسد. این برند یک کیف دستی با قیمتی حدود 38470 دلار را روانه بازار کرد که یکی از گرانترین کیف های دنیا شناخته شد. این کیف از چرم کروکودیل و با 39 الماس کمیاب ساخته شده است و چنان طراحی ظریفانه ای دارد که تنها از پس برندی، چون هیلد پالادینو بر می آید.

لویی ویتون

قیمت: 42000 دلار (588 میلیون تومان)

لویی ویتون یکی از برند های بنام در صنعت مد و فشن دنیا به حساب می آید. اگر چه تمام محصولات این برند گران قیمت و لوکس می باشد، اما یکی از کیف هایی که این برند طراحی نموده پایش را فراتر از همواره گذاشته و با قیمتی حدود 42000 دلار روانه بازار شده است. این کیف ظاهری عجیب و غریب دارد که توجهات زیادی را به سمت خود جلب می نماید. در واقع این کیف از چندین کیف دستی کوچک دیگر که در کنار هم قرار گرفته اند، ساخته شده است. تنها 20 عدد از این کیف فراوری شده که یکی از آن ها متعلق به بیانسه است.

جودیت لبر

قیمت: 92000 دلار (حدود 1 میلیارد و 288 میلیون تومان)

برند جودیت لبر Judith Leiber یک برند مجارستانی است که در سال 1963 کار خود را آغاز کرد. زمانی که این برند شهرت قابل ملاحظه ای را کسب کرد، زنان در سراسر دنیا خواستار خرید محصولات آن شدند. اغلب کیف های این برند با جواهر و کریستال طراحی شده است، اما گرانترین کیف آن به شکل رز و آراسته شده با طلا و الماس بود که به قیمت 92 هزار دلار به فروش رسید.

1196 عدد یاقوت کبود، 800 تورمالین و 1016 الماس برای ساخت این کیف استفاده شده است. این کیف از نظر کیفیت، از زنجیر آن گرفته تا چرم داخل کیف و...، قابل مقایسه با کیف های دیگر نیست. این مدل از کیف جوریت لبر جز لوکس ترین کیف سال 2008 معرفی گردید.

لویی ویتون

قیمت: 150000 دلار (حدود 2 میلیارد و 100 میلیون تومان)

لویی ویتون Louis Vuitton، شرکت کالای لوکس و خانه مد فرانسوی، بار دیگر کیفی طراحی کرد که نامش در لیست گران ترین کیف های دستی دنیا ثبت شد. شاید برایتان عجیب باشد، اما این کیف با زباله ها ساخته شده است. پاکت سیگار، کاغذ آدامس، بطری آب و... در کنار هم قرار گرفته اند و کیفی را با قیمت 150000 دلار طراحی کردند. شاید از خودتان بپرسید که چرا قیمت این کیف آنقدر بالاست وقتی تنها از پس مانده ها درست شده است، اما همین خلاقیت و منحصر بودن آن است که این کیف را تبدیل به یکی از خاص ترین کیف های دنیا نموده است.

شنل

قیمت: 261000 دلار (حدود 3 میلیارد و 654 میلیون تومان)

شنل Chanel یک خانه مد معروف در فرانسه است که همه دنیا محصولات لوکس اش را می شناسند. این برند در سال 1909 تاسیس شد. بسیاری از افراد مشهور مثل نیکول کیدمن، کرا نایتلی یا کیم کارداشیان از محصولات این برند استفاده می نمایند. گرانترین کیف این برند، ساخته شده از الماس و طلا و به قیمت 261 هزار دلار به فروش رسید.

این کیف طراحی کلاسیک داشته و از چرم مرغوب با 334 الماس ساخته شده است. حتی زنجیر این کیف نیز از طلای سفید است که تمام این ویژگی ها روی هم آن را تبدیل به یکی از گران ترین کیف ها زنانه نموده است. تنها 13 عدد از این کیف ساخته شده که 5 تای آن در آمریکا واقع شده است.

هرمس

قیمت: 379000 دلار (حدود 5 میلیارد و 306 میلیون تومان)

هرمس Hermes یک برند معروف پاریسی است که شهرت اش به دلیل محصولات لوکس آن می باشد. این برند در سال 1837 کسب و کار خود را آغاز و خیلی زود هم توجهات زیادی را جلب کرد. گرانترین کیف این برند به یاد جین برکین، هنرپیشه و خواننده بریتانیایی، طراحی شده است. این کیف از پوست مات کروکودیل و الماس های سفید 10 قیراطی ساخته شده است که آن را جزو گران ترین کیف های دنیا نموده است. افرادی که نمی توانند هزینه این کیف را بپردازند، مدل مشابه این کیف را که با قیمت 5000 دلار روانه بازار شده است، خریداری می نمایند.

لانا مارکز

قیمت: 400000 دلار (حدود 5 میلیارد و 600 میلیون تومان)

لانا مارکز Lana Marks برند محبوب ستاره هاست. این برند نیز در سراسر دنیا شناخته شده است و روی فرش های قرمز و در دست افراد مشهور، به وفور دیده می گردد. برند لانا مارکز برای محصولات چرمی خود که در رنگ ها و مدل های گوناگونی، که 150 نوع تخمین زده شده است، معروف هستند. بسیاری از سلبریتی ها و افراد مشهور مثل کیت وینسلت، آنجلینا جولی و دیگران از کیف های این برند استفاده می نمایند. معروف ترین مدل کیف این برند کلئوپاتراست که با 1500 الماس گرانبها طراحی شده است. این کیف در حراجی به قیمت 100 هزار دلار فروخته و نامش به عنوان گرانترین کیف دنیا ثبت شد.

هرمس

قیمت: 1.9 میلیون دلار (26 میلیارد و 600 میلیون تومان)

هرمس کیفی روانه بازار کرد که برای طراحی آن از یکی از مشهورترین طراح های ژاپنی در دنیا، گینزا تاناکا، یاری گرفته است. مطمئنا از همکاری هرمس با چنین طراحی، چیزی جز یکی از منحصر بفردترین کیف های دنیا انتظار نمی رود. این کیف از طلای سفید و 2000 الماس ساخته شده است که آن را تبدیل به یکی از گران ترین کیف دنیا نموده است.

علاوه بر همه اینها، الماس هایی که در طراحی زنجیر این کیف دستی به کار رفته، به گونه ای ست که شما می توانید آن را باز نموده و به عنوان گردنبند یا دستبند در موقعیت های مختلف بهره ببرید. یک سنگ قلبی شکل 8 قیراطی نیز روی این کیف کار شده که آنهم قابل جدا شدن و استفاده کردن است. در واقع این کیف به گونه ای طراحی شده که به غیر از کیف دستی، کاربرد های دیگری هم داشته باشد. این کیف دومین کیف گران قیمت در دنیا است.

مواواد

قیمت: 3.8 میلیون دلار (حدود 53 میلیارد و 200 میلیون تومان)

مواواد Mouawad، برند ساخت جواهرات و ساعت است که دفتر مرکزی آن در دوبی واقع شده است. این برند، پس از این که آغاز به ساخت کیف های دستی برای خانم ها کرد، بسیار مشهور شد. گرانترین کیف این برند به نام الماس های هزار و یک شب، با 4517 الماس (4356 الماس بی رنگ، 65 الماس رنگی و 105 الماس زرد) و طلای 18 قیراطی آراسته شده و به قیمت فوق العاده بالایی، چیزی حدود 3.8 میلیون دلار به فروش رسید. این کیف در کتاب گینس به عنوان گرانترین کیف سال 2010 ثبت شد. برای ساخت این کیف، 10 طراح حرفه ای استخدام شدند و به مدت 8800 ساعت روی این کیف کار کردند.

منبع: wonderslist

منبع: برترین ها

به "گران ترین کیف دستی های دنیا" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "گران ترین کیف دستی های دنیا"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید