ادلب، نمایندگان مجلس ترکیه را به جان هم انداخت

به گزارش خانه انگلیسی، اختلاف نظر نمایندگان مجلس ترکیه در مورد شرایط ادلب سوریه و نوع اقدام دولت آنکارا با آن در نهایت منجر به زد و خرد و درگیری فیزیکی آنها با هم شد.

ادلب، نمایندگان مجلس ترکیه را به جان هم انداخت

به گزارش خانه انگلیسی به نقل از خبرگزاری آسوشیتدپرس درگیری بعد از نقدها تند عنگین اوزقوچ، رئیس فراکسیون حزب جمهوری خواه خلق ترکیه (CHP) علیه اردوغان رخ داد.. او پیشتر در صفحه توییتر خود نیز از اردوغان به عنوان یک آدم بی احترام، بی اخلاق و بی مسؤولیت و بی وفا توصیف نموده بود که فرزندان ملت ترکیه را به جنگ در جبهه ها فرستاده است، در حالیکه فرزندان و خانواده ها از خدمت سربازی فرار می نمایند و به همین دلیل وی به سربازان ترکیه که در سوریه کشته شده اند، احترام نمی گذارد.

تصاویر ویدیویی درگیری بین ده ها اعضای مجلس از حزب اردوغان و احزاب اپوزیسیون را نشان می دهد که بالای میز رفته و همدیگر را هل می دهند و حرف هایی به یکدیگر می زنند.

تلویزیون هابر تورک ترکیه گزارش داد، بعضی اعضای مجلس طی درگیری نقش بر زمین شدند.

تنش ها در داخل ترکیه بعد از کشته شدن ده ها سرباز این کشور در خاک سوریه افزایش یافته در حالی که یگان های ارتش سوریه در برابر حملات تروریست های مورد حمایت مستقیم ترکیه در محور سراقب در حومه جنوب شرقی از خود دفاع نموده و خساراتی سنگین به آنها وارد نموده اند.

منبع: همشهری آنلاین

به "ادلب، نمایندگان مجلس ترکیه را به جان هم انداخت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ادلب، نمایندگان مجلس ترکیه را به جان هم انداخت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید