تعویق المپیک برای ورزشکاران مصدوم از جمله عباسعلی بهتر شد

به گزارش خانه انگلیسی، نخستین کاراته کای المپیکی ایران گفت: درست است که تعویق المپیک برای ورزشکاران و مربیان ناراحت کننده است ولی باید نگاه مثبت به این اتفاق داشت.

تعویق المپیک برای ورزشکاران مصدوم از جمله عباسعلی بهتر شد

به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری خانه انگلیسی از سایت فدراسیون کاراته، بهمن عسگری درباره شرایط روزهای اخیرش و تعطیلی اردوهای تیم ملی اظهار کرد: با شرایط موجود در کشور انجام تمرینات گروهی غیرممکن است. با این حال من هم مثل سایر ورزشکاران برای آنکه بدنم افت نکند، تمرینات آمادگی جسمانی را در منزل دنبال می کنم.

وی اضافه کرد: این روزها همه درگیر بیماری کرونا هستند. امیدوارم هر چه زودتر زنجیره شیوع این ویروس پاره شود تا همه چیز به روال عادی خود باز شود.

نخستین کاراته کای المپیکی ایران ادامه داد: عاجزانه از مردم عزیزمان تقاضا دارم موضوع کرونا را جدی تر بگیرند. کمتر از منزل خارج شوند. همین حالا بسیاری از پزشکان، پرستاران و کادر درمان برای سلامتی ما از جان مایه می گذارند. در جدی بودن کرونا همین بس که المپیک بزرگترین رویداد ورزشی دنیا یک سال به تعویق افتاده است. تردید ندارم اگر همه دست به دست هم بدهیم می توانیم ویروس کرونا را ریشه کن کنیم.

عسگری در واکنش به تعویق مسابقات المپیک توکیو نیز عنوان نمود: چند روزی است که خبر تعویق المپیک رسماً اعلام شده. درست است که این اتفاق برای ورزشکاران و مربیان ناراحت کننده است ولی باید نگاه مثبت به این اتفاق داشت. من به شخصه همواره نگاهم مثبت بوده و خوبی های این تصمیم را در نظر می گیریم.

وی یادآور شد: یکی از نکات مثبت دیر برگزار شدن المپیک، بهتر شدن شرایط برای ورزشکاران مصدوم است. مسلماً با وضع موجود ورزشکارانی چون حمیده عباسعلی، حسن یزدانی، سهراب مرادی و سایر قهرمانان که آسیب دیدگی داشتند با شرایط مطلوب در توکیو حاضر می شوند.

عسگری اعلام نمود: تمام هم و غم ما ورزشکاران این است که کاروان کشورمان از توکیو با دست پر بازشود. امیدوارم دعای خیر مردم مثل همواره شامل حال ورزشکاران شود و کاروان ایران بهترین نتایج را در المپیک کسب کند.

انتهای پیغام/4048/

منبع: خبرگزاری دانشگاه آزاد آنا

به "تعویق المپیک برای ورزشکاران مصدوم از جمله عباسعلی بهتر شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تعویق المپیک برای ورزشکاران مصدوم از جمله عباسعلی بهتر شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید