مهلت حذف درس در دانشگاه شریف تا 21 دی ماه تمدید شد

به گزارش خانه انگلیسی، مهلت حذف اضطراری درس دانشجویان دانشگاه صنعتی شریف در نیم سال اول سال 1400- 1399 و تکمیل فرم نظرسنجی ارائه دروس تا 21 دی ماه 99 تمدید شد.

مهلت حذف درس در دانشگاه شریف تا 21 دی ماه تمدید شد

به گزارش خبرنگار دانشگاه خانه انگلیسی، دانشگاه صنعتی شریف شرایط حذف اضطراری درس دانشجویان در نیم سال اول سال 1400- 1399 را بیان کرد. بر این اساس حذف اضطراری W به صورت برخط و به وسیله سامانه آموزش انجام خواهد شد.

مهلت حذف اضطراری درس از ساعت 8 صبح روز یکشنبه 30 آذر ماه 99 لغایت ساعت 15 روز سه شنبه 9 دی ماه 99 بود که بر اساس درخواست داوطلبان تا روز یکشنبه 21 دی ماه 99 تمدید شد. همچنین در این بازه زمانی دانشجویانی که از نظرسنجی کیفیت دروس جامانده اند می توانند در سامانه آموزش فرم نظرسنجی کیفیت ارائه دروس را تکمیل نمایند.

درخواست متقاضیان جهت اظهار نظر به وسیله سامانه آموزش برای استاد راهنما و معاون آموزشی یا معاون تحصیلات تکمیلی (دانشکده ارسال شده و در صورت موافق استاد راهنما یا معاون آموزشی) یا معاون تحصیلات تکمیلی (درس شما حذف W) خواهد شد. در صورتی که تا پیش از موافقت استاد راهنما و سرانجام مهلت حذف اضطراری، از درخواست خود منصرف شدید، باید در اسرع وقت به استاد راهنمای خود اطلاع دهید که در سامانه با درخواست شما مخالف نمایند. از سوی دیگر، اگر استاد راهنما تا ساعت 15 شنبه 13 دی ماه 99 در خصوص درخواست شما نظری ندهند، این امر به منزله موافق با درخواس تلقی و درس مورد نظر، توسط اداره خدمات آموزشی از لیست دروس نیمسال جاری شما حذف W خواهد شد.

با توجه به شرایط لازم جهت حذف اضطراری تک درس با توجه به مسائل ناشی از شیوع بیماری کرونا دانشجویانی می توانند اقدام به حذف اضطراری تک درس نمایند که دروس به جامانده آن ها از حد نصاب لازم 12 واحد در مقطع کارشناسی، 8 واحد در مقطع کارشناسی ارشد و 6 واحد در مقطع دکتری کمتر نگردد.

دانشجویان کارشناسی مجاز به حذف دو درس نظری هستند. در صورت احتیاج به حذف درس دوم، پس از ثبت اولین درخواست حذف. مجدداً وارد منوی حذف w شوید و درخواست دوم را ثبت کنید.

دانشجویان کارشناسی ورودی 99 در صورت حذف فقط یک درس، از رعایت شرط کف واحد معاف هستند. دانشجویانی که یک درس از دروس آن ها به علت عدم رعایت مقررات، توسط آموزش دانشگاه حذف w شده باشد، مجاز به حذف یک درس هستند.

دروس کارگاه، آزمایشگاه، گرافیک و تربی بدنی در مقطع کارشناسی با موافق دانشکده یا مرکز ارائه دهنده انجام می گردد. دانشجویان کارشناسی ارشد می توانند با رعایت کف واحد مجاز حداکثر دو درس نظری را حذف نمایند. کف واحد مجاز برای دانشجویان ورودی 98 و ماقبل 8 واحد و برای دانشجویان ورودی 99 حداقل 6 واحد است. در صورت احتیاج به حذف درس دوم، پس از ثبت اولین درخواس حذف، مجدداً وارد منوی حذف w شوید و درخواس دوم را ثبت کنید.

دروس سرانجام نامه کارشناسی ارشد، سمینار، امتحان جامع، دستیار آموزشی و رساله دکتری در مقاطع تحصیلات تکمیلی را نمی توان حذف کرد.

دانشجویان تحصیلات تکمیلی که پس از حذف تعداد واحد آن ها به زیر حدنصاب می رسد نیز می توانند به وسیله همین منوی درخواست حذف اضطراری، درخواست خود را ارسال نمایند. ضروری است توضیحات خود را توضیح داده و در صورت وجود مستندات مدارک خود را پیوست نمایند. فرایند آنالیز درخواست برای این دسته از دانشجویان متفاوت است و ابتدا برای استاد راهنما و در صورت تایید آن ها برای معاون تحصیلات تکمیلی دانشکده ارسال می گردد. در صورت تایید معاون، درخواس حذف به اداره خدمات آموزشی ارسال و در سامانه ثبت خواهد شد.

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "مهلت حذف درس در دانشگاه شریف تا 21 دی ماه تمدید شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مهلت حذف درس در دانشگاه شریف تا 21 دی ماه تمدید شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید