یاری یک میلیون یورویی مسی به 2 بیمارستان

به گزارش خانه انگلیسی، مهاجم بارسلونا برای مبارزه با بحران کرونا به 2 بیمارستان در اسپانیا و آرژانتین یک میلیون یورو یاری کرد.

یاری یک میلیون یورویی مسی به 2 بیمارستان

به گزارش خانه انگلیسی و به نقل از آس، لیونل مسی هم می خواهد در خاتمه یافتن بحران ویروس کرونا یاری کند. فراگیری کووید 19 که از ژانویه از چین آغاز شد تا به امروز 41500 مبتلا بر جای گذاشته است و 18500 نفر جان خود را از دست داده اند.

مهاجم بارسلونا یک میلیون یورو به دو بیمارستانی که در بارسلونا و آرژانتین هستند یاری نموده است. بر این اساس ستاره آرژانتینی وطنش و هم شهری که از 13 سالگی در آنجا عظیم شده را در نظر گرفته است.

این کار از لحاظ مالی شرایط دو بیمارستان را بهتر خواهد نمود که احتیاج شدید به لوازم پزشکی دارند. کاتالونیا یکی از مناطقی در اسپانیاست که ضربه شدیدی از شیوع کووید 19 خورده است. در این استان تقریبا 8000 نفر به کرونا مبتلا شده و 282 نفر جان باخته اند.

از طرفی در آرژانتین 306 نفر مبتلا شده اند و شش نفر جان خود را از دست داده اند. به نظر می رسد این آمار افزایش یابد چون کووید 19 خیلی دیرتر به آمریکای جنوبی رسید. در هر دو کشور مردم در خانه هایشان قرنطینه هستند تا آمار کاهش یابد.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "یاری یک میلیون یورویی مسی به 2 بیمارستان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "یاری یک میلیون یورویی مسی به 2 بیمارستان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید