موسیقی

دیدنی های دبی ؛ زیبا و رویایی در همین نزدیکی

جزیره پالم جمیرا یکی از دیدنی های دبی است و هشتمین عجایب جهان به شمار می رود. مسجد جمیرا هم در این جزیره قرار گرفته است. غروب آفتاب را در پس زمینه دریا و مسجد جمیرا از دست ندهید.

8 اسفند 1398

در اینستای ستاره های خارجی؛ هالووین ادامه دارد!

خبرنگاران: اینستاگرام، این روز ها تبدیل به دفترچه خاطرات تصویری خیلی ها شده است. بسیاری از چهره های شناخته شده دنیای هنر و ورزش هم، از این طریق با طرفداران خود در دورترین نقاط دنیا در ارتباط هستند. از سوی دیگر سعی دارند با این روش طرفداران بیشتری نیز برای...

6 دی 1398

پاسخ معاون صندوق اعتباری هنر به اعتراض نسبت به تاخیر در بیمه تکمیلی اهالی سینما

معاون اعضای صندوق اعتباری هنر در پی اعتراض بعضی صنوف سینمایی نسبت به روند بیمه تکمیلی خود از سوی این صندوق با تاکید بر اینکه برای خدمت رسانی بهتر به یاری و نظرات اعضای صنوف مرتبط نیاز داریم، گفت: صندوق اعتباری هنر خدمت به هنرمندان را وظیفه خود دانسته...

18 آذر 1398

اجرای اپرای عروسکی عاشورا در تالار فردوسی

اپرای عروسکی عاشورا همزمان با ایام محرم و سوگواری سالار شهیدان در تالار فردوسی اجرا می گردد.

2 مهر 1398

قصه گویی راهی برای حفظ فرهنگ ایرانی

محیط طباطبایی قصه گویی را راهی برای حفظ فرهنگ ایرانی دانست که یلدا بخشی از آن است و توضیح داد: امروزه نبود قصه گو در جامعه به یک ناهنجاری تبدیل شده است.

24 شهریور 1398

بهترین باشگاه های بولینگ تهران

بولینگ جز آن دسته از تفریحاتی به شمار می آید که برای هر فردی در هر سن و سالی جذاب است. این ورزش محبوب، به علت سادگی نسبی و نداشتن محدودیتی خاص، علاقه مندان زیادی در سراسر جهان دارد.

31 مرداد 1398

موسیقی های دلنشین برای شب یلدا

روزنامه خراسان: آخر هفته آخرین روز و شب فصل پاییز، اولین شب زمستان، شب یلداست. طولانی ترین شب سال که بهانه ای است برای با هم بودن، شادی و خاطره سازی. شبی که بیشترمان کوشش می کنیم با برنامه ریزی برای ترتیب دادنِ دورهمی های خانوادگی و محبت آمیز، از آن یک...

10 مرداد 1398

اجرای آثار کیوان ساکت با همراهی ارکستر فیلارمونیک پاریس

ارکستر فیلارمونیک پاریس به رهبری آرش فولادونند آثار کیوان ساکت را در شهرهای لندن و پاریس روی صحنه می برد.

2 مرداد 1398

اجرای برنامه های ویژه به مناسبت روز شهرستان تفت درهشتمین روز از فروردین ماه 98

همزمان با روز شهرستان تفت، این شهرستان در روز پنجشنبه 8 فروردین 98 میزبان دبیر و جمعی از اعضای ستاد خدمات سفر استان و مسئولان یزد و شهرستان تفت بود.

10 تیر 1398

آهنگساز برنده اسکار و گرمی درگذشت

میشل لوگران، آهنگساز نامدار فرانسوی پس از بیش از نیم قرن فعالیت هنری و کسب سه جایزه اسکار و پنج گرمی در سن 86 سالگی درگذشت.

13 خرداد 1398

کتاب ساختمان مشروطه روایت بازسازی ساختمان مجلسدر اهر رونمایی شد

به گزارش خبرنگاران، مراسم رونمایی از کتاب ساختمان مشروطه روایت های مرمت و بازسازی مجلس شورای ملی سابق صبح امروز پنج شنبه با همکاری روابط عمومی آموزش و پرورش اهر در سالن اجتماعات باشگاه فرهنگیان اهر برگزار گردید.

20 اردیبهشت 1398

قدیمی ها برای شب یلدا چه می خواندند؟

یک پژوهشگر معتقد است، در موسیقی اقوام ایرانی، موسیقی و ترانه ای که مختص شب چله یا یلدا ساخته شده باشد، نداریم اما باید درباره این موضوع تحقیقات گسترده تری انجام دهیم؛ زیرا هنوز پژوهش کامل و کافی درباره آن صورت نگرفته است.

20 اردیبهشت 1398